Nowdesign.eu

A+ A A-

Naming a slogany

Naming, slogany - © Nowdesign.eu s.r.o.

Naming

Naming – výběr jména nebo názvu značky, firmy nebo produktu. Vymyslet úspěšný a přesný název je běh na dlouhou trať. Před tím než se začne vymýšlet název je potřeba se věnovat studiu firmy nebo produktu, jejich cílů na trhu a v neposlední řadě i cílových skupin firmy nebo produktu.

Trefný název firmy, produktu nebo služby je silný marketingový nástroj. Nezávisle na velikosti firmy, název přímo ovlivňuje značku nebo produkt a jejich úspěšnost. Vytvoříme pro Vás funkční a kvalitní názvy firem i konkrétních produktů, které se dobře pamatují, zní a hlavně přinášejí zisk.

 

Slogany

Slogan – krátká věta obsahující podstatu, jedinečnost a přednosti značky nebo produktu a odlišuje jej od konkurence. Úkolem sloganu je sdělit zákazníkovi hlavní přednosti vaší značky nebo produktu a vytvořit určitý emocionální vztah zákazníka k produktu nebo službě a tím si ho získat.

 

Vytvoření sloganu

Vytvoříme pro Vás slogan s ohledem na všechny kvality klíčových vět: jednoduše zapamatovatelný, jedinečný a lehce vyslovitelný.

 

Kompletní nabídka kategorie firemní design:

Kontaktní formulář

Zaujala Vás naše nabídka produktů a služeb? Máte zájem o podrobnější informace a cenovou nabídku? Vyplňte a odešlete prosím tento formulář nebo nám napište e-mail. Co nejdříve Vás budeme kontaktovat.
Váš e-mail:
Předmět:
Zpráva:
Anti-Spam otázka: Tři plus osm ( výsledek zapište číslicí )