Nowdesign.eu

A+ A A-

Modelky Nowdesign.eu

Modelky nowdesign.eu - © Nowdesign.eu s.r.o.

Modelky nowdesign.eu

Náš ateliér grafického designu a reklamní fotografie nowdesign.eu nabízí svým klientům modelky a modely pro focení k reklamním účelům, focení do časopisů, katalogů, prospektů, billboardů. Naše modelky nacházejí uplatnění při pořádání módních přehlídek. Některé z nich se úspěšně zúčastnily soutěží krásy, některé se i díky spolupráci s naším ateliérem grafického designu a reklamní fotografie prosadily při profesionálním focením v řadě zemí světa apod.

 

Proč modelky od nowdesign.eu?

Jedním z hlavních cílů budovaní databáze a portfolia vlastních modelek je poskytnout klientům profesionální fotografie krásných tváří za výrazně nižší cenu, než jaká by byla v případě dodatečné platby za modelku specializované modelingové agentuře. Modelky nowdesign.eu mohou provázet celý katalog Vašeho zboží či být tváří Vaší billboardové nebo televizní kampaně.

 

Jaké fotografie můžeme nabídnout?

Typ fotografií, které je možné nabídnout, záleží na rozhodnutí každé modelky. Může se jednat o fashion ( móda ), swimsuit ( plavky ), underwear / lingerie ( spodní prádlo ), glamour, akt, umělecký akt, topless ( nahoře bez ). Při fotografování spolupracujeme s profesionálními návrháři, kadeřníky a vizážisty.

Databáze našich modelek a modelů čítá stovky tváří. Modelky nowdesign.eu i my se již těšíme na spolupráci s Vámi.

 

Kompletní nabídka kategorie foto: