Nowdesign.eu

A+ A A-

Potisk triček

Potisk triček - © Nowdesign.eu s.r.o.

Překvapte originálním tričkem

Jednou z dalších mimořádně zajímavých možností firemní reklamy je zakázková výroba reklamního textilu, zejména pak reklamních triček, polokošil, mikin, nebo pracovních oděvů. Naše firma má i v této oblasti bohaté zkušenosti. Pro naše zakázky používáme pouze kvalitní textilní materiál společně s kvalitním zpracováním výšivky nebo potisku. Samozřejmostí je u nás opět atraktivní cena pro naše zákazníky. Trička, polokošile nebo mikiny dodáváme v celé řadě atraktivních barevných odstínů a velikostí. Zejména v případě výroby reklamních triček má klient možnost si vybrat kromě barvy a velikosti také ze široké nabídky různých gramáží.

 

Využití potisku triček a textilu

Reklamní trička, polokošile nebo mikiny můžeme doporučit doslova každé firmě, podnikající v jakémkoliv oboru. Reklamní textil je velice vhodným dárkem pro vaše klienty či potenciální zákazníky. Je také vhodnou pozorností pro vaše zaměstnance. Rovněž se velice dobře uplatňuje při nošení v zaměstnání (např. v obchodě, službách apod.), kde výborným způsobem spolu dotváří firemní image.

 

Možnosti potisku a výšivek na trička

Možností, jakým způsobem umístit na vybrané tričko, mikinu a další textil vaše logo, je hned několik. Může to být metoda sítotisku, dále pak použitím speciální nažehlovací fólie anebo velice atraktivní a profesionální metodou aplikace výšivky nebo nášivky. V našem přehledu vám krátce popíšeme všechny zmíněné metody a doporučíme tu nejoptimálnější.

 

Sítotisk

Tato metoda je určena pro přímý potisk textilu. Uplatňuje se zejména při zadávání větších sérií.

 

Potisk - nažehlovací fólie

Velice rozšířená metoda, při které se digitalizovaná předloha nanáší na speciální nažehlovací fólii, která se poté aplikuje na textil. Tímto způsobem potiskujeme zejména trička apod. Použití této metody je optimální při výrobě menších sérií, a to již od jednoho kusu! Touto metodou je možné si nechat vyrobit originální tričko s vaším libovolným potiskem, a to buď textem či barevnou fotografií. Doporučujeme jako zajímavý nápad na dárek pro své blízké či známé.

 

Výšivky a nášivky

Při použití této metody dodáte vašemu textilu jedinečný a zcela profesionální charakter. Výšivky je možné použít na polokošile, trička, mikiny, dresy, pracovní oděvy, ručníky, osušky apod. Budete-li chtít pro své zaměstnance nebo obchodní partnery jedinečný dárek, pak právě například polokošile s vaší reklamní výšivkou je to pravé. Decentní logo, zhotovené profesionální technologií a kvalitní textil, to je kombinace, která vám zaručí, že váš zákazník či zaměstnanec si váš oděv rád oblékne. A pochopitelně i s vaší reklamou… Textil (modely), určený pro výšivky vám pochopitelně dodáme také, a to za vynikající ceny.

 

Využití potisku textilu je opravdu široké

  • reklama vaší firmy
  • propagace vašeho výrobku
  • trička pro další prodej
  • propagace webové stránky
  • ohlašuje výročí nebo oslavu (maturita, setkání, sportovní akce)

 

Cenová nabídka potisku

 

Výšivky

Záleží na velikosti vyšívaného obrázku, loga nebo značky. Konečná cena se vypočítává dle počtu stehů na výšivce a také dle náročnosti zhotovení vyšívacího programu.

 

Trička

V naší nabídce najdete jak značková trička a další reklamní textil, tak i textil finančně méně náročný. Nabízíme pánská i dámská trička, polokošile, dětská trička, roláky, čepice a další textil pro aplikaci výšivky nebo potisku.

 

Ukázka potisku triček

Kliknutím na náhled se zobrazí větší obrázek. Více informací nalezneta na našich stránkách www.itricka.eu.

 

Kompletní nabídka kategorie potisk: