Nowdesign.eu

A+ A A-

Novoročenky

Novoročenky - © Nowdesign.eu s.r.o.

 

Navrhneme a vytiskneme pro Vás originální novoročenky

Novoročenky mají již opravdu dlouhou tradici, nejstarší jsou již z roku 1619. Nám blízké novoročenky s písmeny P.F. jsou známé již více než 100 let. Dnes jsou novoročenky tradičním způsobem, jak pozdravit své přátele, příbuzné a pochopitelně také obchodní partnery. V rámci této milé tradice v závěru každého roku odešleme přání svým partnerům a zároveň mnoho přání obdržíme.

Novoroční přání snad každému udělá radost. Nemáte ale pocit, že novoroční přání jsou si velmi podobná a v mnoha případech dokonce naprosto stejná? Samozřejmě i toto přání potěší, ale je jisté, že originální přání zaujme rozhodně více. Určitě si vzpomenete na nějaké zajímavé, originální a graficky vydařené novoroční přání, které vám zůstalo v paměti, ačkoliv již uběhlo mnoho let. Zároveň s tím si vzpomenete i na partnera, který vám jej před lety zaslal. Jak je to ale s přáními, které nám splývají jedno s druhým?

 

Novoročenky s tiskem přání, kontaktu i loga

Proto vám nabízíme originální novoročenky s grafickým zpracováním podle vašeho zadání. Ačkoliv se tyto novoročenky musí tisknout individuálně, jsou v mnoha případech ještě cenově výhodnější, než prázdné novoročenky zakoupené v obchodě. Díky individuálnímu tisku také již nemusíte do přání nic doplňovat. Vaše logo, text a v případě zájmu také podpis bude precizně vytištěn zároveň i s novoročenkou. Nemusíte tak nikde zadávat dotisk vašich údajů a obávat se, jak dotisk dopadne.

 

Další využití novoročenky

  • Propagace vašeho výrobku
  • Propaguje vaší webovou prezentaci
  • Oznámení vaší akční nabídky
  • Svatební oznámení
  • Valentýnská karta

Kompletní nabídka kategorie tisk: